EBEDİ BARIŞ – D.A.P.

Üç köpek uykudan uyandıklarında nerede oldukları anlaşılmasın diye önceden ilaçla uyutulduklarını fark ederler. Terörle mücadele eden K7 grubuna katılmak isteyen yüz köpek arasında yapılan bir elemeden sonra bu üç köpek seçilmiş ve ikinci bir yarışa girmek için neresi olduğunu bilmedikleri bu yere getirilmişlerdir.

John-John azılı bir kırma köpektir ve terörle mücadele eğitimi veren özel bir okulda yetiştirilmiştir. Tüm ailesi terörle mücadelede görev alan John-John’un tek arzusu sınavı kazanıp K7’ye katılmak ve Beyaz tasmanın sahibi olmaktır.

Odin, zeki bir sokak köpeğidir ve bir Rottweiler’dır, olağanüstü koku alma becerisi ile bilinir. Sıcak bir yer ve daha iyi yemekler için K7’ye katılmak istemektedir.

Enmanuel bir Alman Çobanıdır ve diğerlerinden farklıdır. Vahşi değildir ve iyi koku alamaz. Ama oldukça zekidir, K7’ye katılmayı istemesinin özel bir sebebi vardır.

Köpekler Cassius ve İnsan tarafından test edilirler. Cassius bir K7 gazisidir ve yaşlı bir Labradordur. K7 için yalnızca bir aday seçilecektir ve başarılı olan adaya K7’nin beyaz tasması hediye edilecektir.

KÜNYE

Özgün Adı/Original Name: La Paz Perpetua
Yazan/Writer: Juan MAYORGA
Çeviri/Translations: Özge YÜKSEL
Yöneten/Director: Deniz ATAM
Kostüm-Dekor-Makyaj Tasarımı/Production Design: Zeynep KOLOĞLU
Işık Tasarımı/Light Design: Yüksel AYMAZ
Asistan/Assistant: Kuzey TURAN
Danışman/Consultant: Zeynep SAVAŞÇIN
Afiş Fotoğrafları/Photos: Devrim YALÇIN
Oyun Fotoğrafları/ Photos: Emre Kaan ERDOĞAN
Afiş Tasarımı/Poster Design: Evren DİNLER
Yapım: Deniz Atam Project 
Oynayanlar: Furkan Kalabalık, Kaan Sevi, İsmet Ege Tonbul, Orhan Öztokat, Deniz Atam

BİLET AL